Indoor Cycling Group

Centieni sasniegt izcilību iekštelpas velotrenažieru jomā

teamicg.com 

Indoor Cycling Group (ICG)

Uzņēmums Team ICG globāli motivē, atbalsta un reģistrē pozitīvās izmaiņas fitnesa un sporta entuziastu kopienas dzīvē un treniņos. 

Centieni sasniegt izcilību iekštelpu trenažieru jomā ļāva uzņēmumam ICG kļūt par pasaulē vadošo korporāciju, kas specializējusies iekštelpu velotrenažieru aprīkojuma izstrādē, ražošanā un programmēšanā. 

 

 

 

 

 

Life Fitness ICG Indoor Cycling Bikes all in a row.

Uzlabojumi braukšanas pieredzē

Life Fitness piedāvā augstākās klases velotrenažierus, ko nodrošina ICG®: IC4, IC5, IC6 un godalgoto modeli IC7. Šajā klāstā unikāls dizains apvienots ar uzlabotām tehnoloģijām. Coach By Color® intensitātes, ceļvedis, WattRate® jaudas mērītājs un savienojamība ar ārējām ierīcēm uzmundrina un aizrauj lietotāju, nodrošinot unikālu nodarbību uz velotrenažiera.

Uzziniet vairāk par novatoriskajiem ICG velotrenažieriem

Team ICG Bikes are award winning

Balvas un apbalvojumi

ICG veiktspēja atspoguļo uzņēmumam svarīgās prioritātes, izvēli un aizrautību. Pēdējo 20 gadu laikā uzņēmums ICG ir veiksmīgi izmantojis tādas kultūras priekšrocības, kas neapstājas pie sasniegtā un gadu no gada veido aizvien labāku braukšanas pieredzi.

 

 

 

Life Fitness Cycles Powered by ICG

Kopiena

Mēs neesam pūlis, bet indivīdi, kuru darbiem ir nozīme. Ticam labākai nākotnei. Cenšamies kopā. Gūstam panākumus kopā. Mēs esam jūsu komandas dalībnieks un komandas vadītājs. Uzņēmumu ICG veido direktori, komanda, galvenie treneri un līdzjutēji. Team ICG® ir mūsu apģērbu un mūsu attieksmes neatņemama sastāvdaļa; tas ir mūsu zīmols, mērķis un kopiena.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?