Image: 
Life Fitness Market Page Hospitality

Title: 
Viesmīlība

Body: 

Kompānija Life Fitness saprot gan neatkarīgo viesnīcu, gan starptautisko viesnīcu ķēžu vajadzības. Mēs palīdzēsim jums izstrādāt fitnesa kompleksa zīmola standartus, izcelties konkurentu vidū un tādējādi celt klientu apmierinātības līmeni. Kad jūsu rokās būs mūsu iekārtas, ikviens viesis vēlēsies pie jums uzturēties ilgāk. Pierakstieties tālāk, lai saņemtu aktuālākās ziņas un analītiskus pētījumus. 

Image: 
Life Fitness Cardio Strength Equipment

Title: 
53%

Body: 

ceļotāju apgalvo, ka trenējas braucienu laikā

Title: 
Gandrīz 10%

Body: 

ceļotāju izvēlas viesnīcu atkarībā no tās piedāvātajām fitnesa iespējām

Title: 
Virtuālā ekskursija

Image: 

Title: 
KO MĒS NODROŠINĀM

Body: 
Premium klases produkti & Klientu piesaiste

Fitnesa aprīkojumam jārada interese jūsu viesos. Labās ziņas ir tās, ka Life Fitness kardio un spēka trenažieri ir viscienījamākie visā pasaulē. Tiklīdz jūsu viesi ieraudzīs mūsu Elevation sērijas kardio trenažierus, Insignia sērijas regulējamos trenažierus un Lifecycle GX velotrenažierus, fitness viņiem vairs nebūs tikai neliela dažādība ikdienā.

ATVIEGLOTA VADĪBA: LFconnect ir vadošā digitālā tehnoloģija kompleksiem, kas vēlas radīt pielāgotu treniņu pieredzi. Pateicoties LFconnect un mūsu Discover konsolēm, varat pārraudzīt produktu lietojumu, veidot sākuma ekrānu logotipus un atļaut lietotājiem sekot savu treniņu rezultātiem.

Image: 
Life Fitness Markets We Serve - Hospitality

Title: 
KĀ MĒS TO NODROŠINĀM

Body: 
Telpas platībai nav nozīmes 

Life Fitness nodrošina ideāli piemērotu izkārtojumu dažādu izmēru būvēs. Mēs varam izplānot sporta zāli pat telpā, kuras platība ir 50 kvadrātmetri, un šī zāle vienalga piesaistīs jums klientus.

Image: 
Life Fitness Strength Equipment
Body: 
KONCEPCIJA LIFE FITNESS JOURNEY

Jūsu dizaina stratēģijai jānodrošina komplekss, kas ir labi aprīkots un saistošs. Life Fitness Journey palīdz kombinēt cilvēkus, telpas un aprīkojumu, lai izplānotu treniņu vietu, kas piesaista viesus un rada neaizmirstamus iespaidus.

ĒRTĪBAS CEĻOTĀJIEM

Mūsu plašais aprīkojuma sortiments ir ideāli piemērots viesnīcu biznesam. Life Fitness pārstāvji nosaka, kuri spēka un kardio trenažieri ir piemēroti cilvēkiem, kas bieži ceļo un atrodas kustībā. Un mūsu aprīkojums tiek pakļauts intensīvai testēšanai, lai nodrošinātu uzticamību arī pēc pastāvīgas lietošanas.

Ieteiktie produkti

Image: 
Life Fitness Synrgy 360 Performance
Image: 
Life Fitness Elevation Series Discover SI Consoles
CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?