SPORTS WORLD AMSTERDAM

Amsterdama, Nīderlande
Veiksmes stāsti

2,800

KVADRĀTMETRI

3000

KLUBA BIEDRI

125

PILNAS GRUPU TRENIŅU NODARBĪBAS

SPORTS WORLD HOLISTISKĀ PIEEJA SPORTAM

Var nebūt tik viegli atrast īsto pieeju, lai izveidotu dzīvespriecīgu sporta klubu – vietu, kurā sportotāji atgriežas ar nepacietību un kuru tie nevēlas atstāt –, bet Sports World noteikti ir atradis šādu pieeju. Šis Amsterdamas sporta klubs nav vienkārši radis pareizo atbildi uz dažiem jautājumiem, bet gan ir spējis panākt nevainojamu līdzsvaru starp vidi, aprīkojumu un enerģiju.

Sports World Amsterdam Architecture

BRĪNIŠĶĪGA ARHITEKTŪRA RADA PIEVILCĪGU VIDI

Pirmām kārtām Sports World piesaista ar ēku, kurā tas atrodas. Šī klasiskā ķieģeļu ēka ir būvēta 1889. gadā, un pirms tajā izveidoja sporta klubu, tajā atradās ogļu gāzes rūpnīca un pēc tam piena produktu ražotne.

Velvēti griesti, plašas, atklātas ķieģeļu sienas un kniedētas tērauda sijas, ko papildina lieli arkveida logi, rada industriālu, bet mājīgu vidi, no kuras sportotāji nevēlas šķirties.

“Bija ļoti svarīgi nodrošināt ikviena kluba biedra daudzās vajadzības. No iesācēja līdz pieredzējuša sportistam, no gados jauniem līdz gados vecākiem, no kardiotrenažieriem līdz Hammer Strength. Mūsu uzdevums ir palīdzēt visiem kluba biedriem sasniegt viņu mērķus.”

— Berijs Šreurs (Barry Schreurs), ĢENERĀLDIREKTORS

Sports World Workouts

NEIEROBEŽOTAS TRENIŅU IESPĒJAS

Pateicoties plašajam kardiotrenažieru piedāvājumam, augstas intensitātes intervālu treniņu iespējām, spēka vingrinājumu telpām, iekštelpu velotrenažieru un jogas telpām un pat dažām āra skriešanas nodarbībām mums ir viegli panākt, ka dažādie kluba apmeklētāji ir nemitīgi nodarbināti.

Neviena trenažiera atrašanās vieta nav nejaušība. Piemēram, SYNRGY360 sistēma atrodas lielas kardiotrenažieru telpas vidū un ir savienota ar pāris Cybex SPARC, kas nodrošina HIIT iespējas individuālajiem un grupu treniņiem. Skrejceliņi, velotrenažieri, eliptiskie trenažieri, Arc trenažieri un Row GX trenažieri atrodas ērtā kardiotrenažieru telpā blakus regulējamiem spēka treniņu trenažieriem. Plaša telpa ir paredzēta tikai Hammer Strength ripu trenažieriem, kā arī ir paredzēta vieta soliem, lai trenētos ar brīvajiem svariem.

Ja standarta individuālais treniņš trenažieru zālē nav jūsu gaumē, Sports World piedāvā grafiku ar 125 grupu nodarbībām.

“Mums ir daudzi dažādi kluba biedri, un mēs vēlamies paplašināt treniņu iespējas, lai aptvertu visus līmeņus – no iesācēja līdz pieredzējušiem sportistiem,” saka Berijs Šreurs, Sports World ģenerāldirektors. “Mēs mūsu kluba biedriem nodrošinām vislabākos pakalpojumus. Kluba biedri vienmēr ir paši svarīgākie!”

Sports World Trainers

PRAKTISKĀS ZINĀŠANAS

Vienpadsmit personīgie treneri pārliecinās, lai kluba biedri gūtu maksimālu labumu no saviem Sports World apmeklējumiem. Eksperti sniedz norādījumus kluba biedriem, nodrošinot individuālu treniņu ar Hammer Strength HD Athletic statni, treniņus mazās grupās ar SYNRGY360 sistēmu, cīņas mākslas apmācību un dučiem citu treniņu iespēju.

Treneri ir no dažādām jomām un ar dažādu specializāciju – no kikboksa līdz sporta masāžai un uzturzinātnei. Pat Sports World personīgie treneri katram kluba apmeklētājam piedāvā ko īpašu.

Sports World Offering

IR SVARĪGI PIEDĀVĀT VAIRĀK

Kluba pakalpojumi neietver tikai sporta nodarbības. Fitness kopumā nav tikai treniņi, un Sports World to zina. Sauna un tvaika pirts nodrošina patīkamu relaksāciju pēc treniņa. Periodiski klubs pat piesaista fiziskās terapijas profesionāļus, lai palīdzētu kluba biedriem novērst vai ārstēt traumas.

Ekspertu norādījumi tiek sniegti arī tiešsaistē. Sports World tīmekļa vietnē tiek regulāri publicēti blogi ar motivējošiem padomiem kluba biedriem par veselīgu uzturu, dzīvesveida izmaiņām un idejām treniņiem.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?