Image: 
LFconnect in Insignia Series
Body: 

Biznesa attīstīšana, diferencēšana, klientu piesaiste

Kompānija Life Fitness zina tehnoloģiju potenciālu un iespējas, kādas paveras fitnesa centriem, kuri šīs tehnoloģijas izmanto. Mēs piedāvājam pastāvīgi augošu risinājumu un līdzekļu sortimentu, kas mijiedarbojas ar Life Fitness iekārtām un tādējādi palīdz attīstīt biznesu, izcelties uz konkurentu fona un piesaistīt vairāk klientu.

Icon: 
Technology Pillar Maximize
Body: 

BIZNESA ATTĪSTĪŠANA

Icon: 
Body: 

DIFERENCĒŠANA

Icon: 
Body: 

KLIENTU PIESAISTE

Image: 
Girl with Phone In Elevation Series Exercise
Body: 

BIZNESA ATTĪSTĪŠANA

Detalizēti izstrādājumu dati sniedz informāciju, kas ļauj pieņemt gudrus lēmumus un ietaupīt uzņēmuma līdzekļus. Ir būtiski veidot jaunus ieņēmumu avotus un meklēt izaugsmes iespējas ar jau esošo aprīkojumu. Detalizētas informācijas iegūšana par iekārtu lietojumu sniedz vērtīgus ieskatus. Ietaupiet uz apkopes un enerģijas izmaksu rēķina. Reklamējiet savu centru.

Body: 

KĀ TAS DARBOJAS

LFconnect.com rāda, ka laikā no 16.30 līdz 19.30 ir aizņemti gandrīz visi skrejceliņi, bet ir pieejami daži kombinētie trenažieri. Apsveriet iespēju aizstāt dažus kombinētos trenažierus ar skrejceliņiem vai pārvietot kombinētos trenažierus aizņemto skrejceliņu tuvumā.

Image: 
Life Fitness Technology Discover Console Burn Fitness
Body: 

DIFERENCĒŠANA

Vislabākais veids piesaistīt jaunus klientus un noturēt esošos — izcelties uz konkurentu fona. Fitnesa centriem, kuri piedāvā apmeklētājiem pašas mūsdienīgākās tehnoloģijas, ar kurām tie saskaras savā ikdienā, ir būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar pārējiem fitnesa centriem.

  • Pielāgojiet un attīstiet savu zīmolu
  • Komunicējiet ar saviem klientiem, sniedziet tiem informāciju, radiet kopienu
KĀ TAS DARBOJAS

Izmantojiet Discover konsoļu pielāgojamo sākuma ekrānu. Stāstiet par savu centru un rādiet tā logotipu. Informējiet apmeklētājus par sava centra pasākumiem, jaunumiem un programmām, kas ļaus jums saņemt papildu ienākumus.

Korpuss: 
Image: 
Discover Life Fitness Console
Body: 

PIESAISTIET

Ja apmeklētāji izjūt saikni ar savu klubu, izmantoto aprīkojumu un citiem klientiem, tie sporta zālē pavada vairāk laika. Life Fitness risinājumi piedāvā iespēju mijiedarboties un ļauj apmeklētājiem viegli sekot saviem sporta sasniegumiem, kā arī gūt lielāku prieku no treniņiem. Ja klients sekmīgi sasniedz nosprausto mērķi, viņš atkal nāks uz jūsu fitnesa centru.

  • Treniņu izsekošana/koplietošana palīdz dalībniekiem sasniegt savus fitnesa mērķus
  • Tādas izklaides iespējas kā TV, internets, tālruņa programmas u.c. palīdz uzturēt apmeklētāju motivāciju
KĀ TAS DARBOJAS

Apmeklētāji var izmantot populāras un sev pazīstamas trešo pušu lietojumprogrammas, piemēram, Lose It!, RunSocial, SoFit un Runtastic, lai saglabātu motivāciju un interesi treniņu laikā.

Body: 

70% apmeklētāju savu treniņu laikā izmanto kaut kāda veida digitālo ierīci

 

1/3 sporta zāles apmeklētāju saka, ka pārietu uz zāli ar labāku tehnoloģiju, ja cena un atrašanās vieta neatšķirtos

Korpuss: 

Pievienotie kardio trenažieri

Image: 
Life Fitness Elevation Series
Image: 
Life Fitness Integrity Series
Image: 
CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?