Iekārtu finansējums

Kompānija Life Fitness finansē līdzekļus fitnesa aprīkojuma iegādei vairāk nekā jebkurš cits pasaules uzņēmums, tostarp bankas un līzinga kompānijas. Mēs palīdzam mūsu klientiem attīstīt biznesu, ieguldot viņu nākotnē. Vairāki mūsu klienti ir sākuši ar vienu fitnesa klubu, bet attīstoties ir sasnieguši līmeni, kad vada fitnesa klubu tīklu. Life Fitness pārzina šo biznesu un ne tikai palīdz ar finansējumu, bet arī palīdz novērst parastas kļūdas, kas var dārgi izmaksāt.Kompānija Life Fitness finansē līdzekļus fitnesa aprīkojuma iegādei vairāk nekā jebkurš cits pasaules uzņēmums, tostarp bankas un līzinga kompānijas. Mēs palīdzam mūsu klientiem attīstīt biznesu, ieguldot viņu nākotnē. Vairāki mūsu klienti ir sākuši ar vienu fitnesa klubu, bet attīstoties ir sasnieguši līmeni, kad vada fitnesa klubu tīklu. Life Fitness pārzina šo biznesu un ne tikai palīdz ar finansējumu, bet arī palīdz novērst parastas kļūdas, kas var dārgi izmaksāt.

IEKĀRTU FINANSĒŠANAS NODAĻA

Mums ir pusgadsimta pieredze, kā finansēt fitnesa aprīkojuma iegādi. Mēs esam palīdzējuši veidot šo nozari. Mēs esam izstrādājuši savu vērtēšanas sistēmu, kas ņem vērā milzīgu skaitu ar mainīgajiem, par kuriem citām iestādēm nav pat nojausmas. Process ietver lielapjoma kvalitatīvo analīzi, kuras efektivitāti nodrošina mūsu dziļās zināšanas par fitnesa nozares specifiku Mēs vēlamies pacelt fitnesu jaunā līmenī. Tas ir iespējams tikai tad, ja plaukst jūsu uzņēmums un visa nozare.

LĪZINGA UN FINANSĒŠANAS IESPĒJAS

Kompānija Life Fitness cenšas piedāvāt saviem klientiem finansējumu par saprātīgām cenām, jo mēs esam ieinteresēti jūsu panākumos. Pēc jūsu biznesa plāna izskatīšanas mūsu neatkarīgā līzinga kompānija palīdzēs jums atrast labāko aizdevēju. Darbs ar mūsu komandu arī paredz, ka visos jautājumos jūs kontaktējaties ar vienu konkrētu personu, lai jūs varat ietaupīt laiku un pūles, kā arī izveidot ciešāku sadarbību.

LĪZINGA LIETOJUMPROGRAMMA

KREDĪTA LIETOJUMPROGRAMMA

KONTAKTPERSONAS

Sazinieties ar vietējo Life Fitness pārstāvi, lai saņemtu informāciju par mūsu līzinga un finansēšanas plāniem. 1.800.527.6065

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?