Image: 
HS Landing hero
Image: 

Title: 
HAMMER STRENGTH

Body: 

Kompānija Hammer Strength palīdz profesionālo atlētu karjeras attīstībā jau vairāk nekā 25 gadus. Taču šī kompānija sniedz atbalstu un profesionālus risinājumums ne tikai elitāriem sportistiem, bet ikvienam, kam ir līdzvērtīga motivācija un apņēmība tiekties uz mērķi.

Tas ir kvalitatīvs spēka treniņiem paredzēts aprīkojums, kas iztur arī pašu spēcīgāko atlētu slodzi un palīdz jebkuram sasniegt savus aportiskos mērķus. Hammer Strength trenažieru biomehānika ir precīzi atbilstoša dabīgajām ķermeņa kustībām, kas nodrošina drošu virzīšanos uz jaunu sportisko rezultātu sasniegšanu. Hammer Strength ir vārds, uz kuru profesionāli atlēti paļaujas jau gandrīz trīs gadu desmitus.

Pieraksties, lai saņemtu Hammer Strength jaunumus ›

Image: 
Gary Jones Photo

Title: 
SASNIEGUMU VĒSTURE

Body: 

Gerijs Džounss (Gary Jones) izveidoja kompāniju Hammer Strength 1989. gadā un centās maksimāli attīstīt spēka treniņus un inovācijas tajos. Tas viņam izdevās. Pateicoties savai atjautībai un komandas Cincinnati Bengals ieguldījumam, viņš izstrādāja un uzkonstruēja trenažierus, kuros ņemti vērā biomehānikas principi, kas, izmantojot šos trenažierus, simulē dabīgās ķermeņa kustības.

Image: 
Hammer Strength HD Elite Racks
Body: 
HD ELITE RĀMJI

Profesionāls spēka treniņu aprīkojums individuāliem lietotājiem un nelieliem grupu treniņiem.

Image: 
Hammer Strength HD Athletic Half Rack Combo
Body: 
HD ATHLETIC

Lielai treniņu slodzei paredzēti rāmji un statīvi, kurus var konfigurēt praktiski neierobežotās kombinācijās. Kvalitatīvs treniņu aprīkojums, kas piemērots ikvienam lietotājam neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa.

Image: 
Body: 
GROUND BASE

Ripu trenažieri maksimāli efektīvam spēka treniņam. Treniņa laikā tiek attīstīts sportista līdzsvars un spēks. 

Image: 
Body: 
REGULĒJAMI TRENAŽIERI

MTS un Hammer Strength Select piedāvā Hammer Strength trenažierus, kuriem ir ērti pielāgojama slodze, regulējot svaru, ar kuru jāstrādā lietotājam.

Image: 
Hammer Strength Plate Loaded Temp
Body: 
RIPU TRENAŽIERI

Hammer Strength — tie ir efektīvi spēka trenažieri, kurus var noslogot ar svaru ripām un kuri ir orientēti gan uz profesionāliem atlētiem, gan tiem, kas par tādiem vēlas kļūt.

Image: 
Hammer Strength Bumpers On Storage
Body: 
Aksesuāri

Plašs spēka treniņu aksesuāru klāsts, kas paredzēts dažādu treniņu programmu pilnveidošanai un dažādošanai.

Image: 
Cleveland Browns Hammer Strength Benches and Racks
Body: 
SOLI UN STATĪVI

Izturīgais trenažiera rāmis ļauj veikt visintensīvākos vingrinājumus ar brīvajiem svariem, kā arī ķermeņa svara treniņus.

Korpuss: 

Body: 

#HAMMERSTRENGTH

CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?