Body: 

MYRIDE VX

Body: 

Atlasiet, atskaņojiet un vadiet video lielā ekrānā grupu braucienos vai personiskā ekrānā individuālas pieredzes nodrošināšanai.

Instruktori var izmantot lietotnes, lai uzlabotu treniņu sesijas, savukārt fitnesa centri var izmantot programmas, lai plānotu virtuālās nodarbības tiešsaistē vai pēc pieprasījuma.

Image: 
MyRide Group

Title: 
MYRIDE GRUPĀM

Body: 

Viss ir iespējams

Instruktori var izmantot lietotnes, lai uzlabotu treniņu sesijas, savukārt fitnesa centri var izmantot programmas, lai plānotu virtuālās nodarbības tiešsaistē vai atskaņotu saturu pēc pieprasījuma. Klientu piesaistīšana tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk.

 

 

 

Image: 
MyRide Personal

Title: 
MYRIDE PERSONISKAI LIETOŠANAI

Body: 

Uzmundriniet un atbalstiet visus treniņu dalībniekus.

Uzmundriniet un atbalstiet visus treniņu dalībniekus — gan iesācējus, gan pieredzējušus lietotājus —, izmantojot visu laiku godalgotāko velotrenažieri. Tas ir aprīkots ar Myride VX norāžu un mērījumu sistēmu, ko var izmantot, lai īstenotu fitnesa mērķus.

 

 

 

 

Body: 

PIEDĀVĀTĀS MYRIDE LIETOTNES

Image: 

Title: 
MYRIDE+LIVE

Body: 

Lietošana: grupā

Pasaulē pirmā lietotne, kas uzlabo velotrenažiera nodarbības, izmantojot uz priekšu vērstas kustības video. ICG unikālās simulācijas, mijiedarbības un teleklātbūtnes (Simulation, Interaction and Telepresence — SIT) apmācības metodes uzlabo lietotāja fitnesa rezultātus, kā arī izklaidē lietotāju.

MyRide Live
Image: 
ICG MyRide Studio

Title: 
MYRIDE STUDIJAS TRENERIS

Body: 

Lietošana: grupā un personiskai lietošanai

Aizraujoši, ekrānā parādīti treniņi, kas nodrošina rezultātus. Nodarbība uz velotrenažiera, ievērojot pasaules klases norādījumus enerģiskas mūzikas pavadībā, palīdz treniņu dalībniekiem uzlabot fizisko formu, kļūt ātrākiem un stiprākiem. Trīs atšķirīgi programmu formāti ir piemēroti visu veidu treniņu dalībniekiem.

MyRide Studio
Image: 
ICG MyRide Tour Coach

Title: 
MYRIDE TŪRES TRENERIS

Body: 

Lietošana: grupā un personiskai lietošanai

Reljefa videomateriāli no visas pasaules kopā ar mūziku un ierunātiem trenera norādījumiem nodrošina interesantus, bet fiziski prasīgus treniņus. Lietotājiem atskaņotās ainavas ir skaistas un aizraujošas.

MyRide tūres treneris
Image: 
MyRide World View

Title: 
MYRIDE PASAULES SKATS

Body: 

Lietošana: personiskai lietošanai

Klientiem patīk jūsu piedāvātās nodarbības, bet reizēm viņi vēlas izmantot velotrenažieri bez norādījumiem, mūzikas un citiem traucēkļiem un vērot skaisto skatu. Kad dalībnieki nevar doties ceļā pa šoseju vai dabas takām, viņiem ir pieejams pasaules skats.

MyRide pasaules skats
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?