AKTĪVS DZĪVESVEIDS ATKAL IR MODĒ 

IM Offering

LIFE FITNESS GRUPAS UZŅĒMUMS

Uzņēmums InMovement® tika izveidots, pamatojoties uz kompānijas Life Fitness® mantojumu biomehānikā un pētījumiem par kustību ietekmi uz cilvēka ķermeni. Šis uzņēmums cenšas atjaunot aktīva dzīvesveida kultūru birojos, izmantojot darba instrumentus un pakalpojumus, kas apvieno veselīgu dzīvesveidu un produktivitāti. 

Productive Icon

PRODUKTĪVA LABSAJŪTA

Sēdošs darbs ir īsta epidēmija, kas ietekmē mūsu fizisko un garīgo labsajūtu. InMovement apvieno veselīgus vingrinājumus un produktivitāti, paceļot garastāvokli, sniedzot vairāk enerģijas un uzlabojot kopējo veselību, — mēs to dēvējam par produktīvu labsajūtu.

Worktools Icon

DARBARĪKI
 

InMovement ir vienīgais uzņēmums, kas velta savas pūles tādas produkcijas izstrādei, kura apvieno darbu un kustību. InMovement™ TreadMill darbavieta ar skrejceliņu, kas ietver Life Fitness un Elevate Desktop™ sērijas darbgaldu ar regulējamu augstumu, ir tikai sākums, kas iezīmē darbavietu evolūciju. 

Services Icon

PAKALPOJUMI
 

Kompānijas InMovement klientu atbalsta komanda palīdz uzņēmumiem pāriet uz aktīvās darbavietas risinājumiem.  Jauni darbarīki tiek optimizēti saskaņā ar pielāgotu plānu. Tas ļauj nodrošināt, ka birojā tiek radīta vide un atbilstoša kultūra, kuras augstākā prioritāte ir produktīva labsajūta.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?