Icon: 
Body: 

AKTĪVS DZĪVESVEIDS ATKAL IR MODĒ 

Image: 
IM Offering
Body: 

LIFE FITNESS GRUPAS UZŅĒMUMS

Uzņēmums InMovement® tika izveidots, pamatojoties uz kompānijas Life Fitness® mantojumu biomehānikā un pētījumiem par kustību ietekmi uz cilvēka ķermeni. Šis uzņēmums cenšas atjaunot aktīva dzīvesveida kultūru birojos, izmantojot darba instrumentus un pakalpojumus, kas apvieno veselīgu dzīvesveidu un produktivitāti. 

Icon: 
Productive Icon
Body: 

PRODUKTĪVA LABSAJŪTA

Sēdošs darbs ir īsta epidēmija, kas ietekmē mūsu fizisko un garīgo labsajūtu. InMovement apvieno veselīgus vingrinājumus un produktivitāti, paceļot garastāvokli, sniedzot vairāk enerģijas un uzlabojot kopējo veselību, — mēs to dēvējam par produktīvu labsajūtu.

Icon: 
Worktools Icon
Body: 

DARBARĪKI
 

InMovement ir vienīgais uzņēmums, kas velta savas pūles tādas produkcijas izstrādei, kura apvieno darbu un kustību. InMovement™ TreadMill darbavieta ar skrejceliņu, kas ietver Life Fitness un Elevate Desktop™ sērijas darbgaldu ar regulējamu augstumu, ir tikai sākums, kas iezīmē darbavietu evolūciju. 

Icon: 
Services Icon
Body: 

PAKALPOJUMI
 

Kompānijas InMovement klientu atbalsta komanda palīdz uzņēmumiem pāriet uz aktīvās darbavietas risinājumiem.  Jauni darbarīki tiek optimizēti saskaņā ar pielāgotu plānu. Tas ļauj nodrošināt, ka birojā tiek radīta vide un atbilstoša kultūra, kuras augstākā prioritāte ir produktīva labsajūta.

Image: 
Life Fitness Treadmill Desk
Body: 

INMOVEMENT™ TREADMILL SKREJCELIŅŠ AR DARBGALDU

InMovement™ TreadMill skrejceliņš ar darbgaldu ļauj rūpēties par savu veselību, neupurējot darba laiku. Saskaņā ar pētījumiem soļošana palīdz uzturēt smadzeņu aktivitāti, kā arī paaugstina ražīgumu un garastāvokli. Un jums nav jābūt iesprostotam savā krēslā visu cauru dienu!

Image: 
Life Fitness Elevate Series
Body: 

ELEVATE DESKTOP™ SĒRIJA

Elevate DeskTop™ sērijas aprīkojums ļauj darba laikā stāvēt — jūsu darba telpa ir transformējams galds, pie kura var strādāt gan sēdus, gan stāvus. Pateicoties četriem dažādiem variantiem, jebkurš klients varēs sev atrast risinājumu, kas ļaus strādāt un stāvēt vienlaikus.

CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?