Par Life Fitness

Vairāk nekā 45 gadu garumā Life Fitness ir radījis fitnesa produktus, kas liek pasaulei kustēties.

Músu stásts

Uzzini, kā Life Fitness no pirmā elektriskā velotrenažiera ražotāja attīstījās par globālu līderi fitnesa industrijā.

Produktu inovácijas

Inovācijas, biomehāniskie pētījumi un rūpīgi izstrādāts dizains nodrošoina lietotājiem unikālu treniņu pieredzi, kas motivē sasniegt uzstādītos sportiskos mērķus.

Life Fitness akadémija

Life Fitness Academy sadarbojas ar fitnesa profesionāļiem visā pasaulē, kas piedāvā inovatīvas un aizraujošas apmācību programmas jaunajiem treneriem.

Life Fitness Journey

Katram klientam tiek pievērsta individuāla uzmanība, ņemot vērā telpu iespējas, kas tiek savienotas ar apmeklētāju vēlmēm. Šādā veidā katrs klubs tiek padarīts par atšķirīgu no pārējiem un spēj piedāvāt saviem klientiem tieši to, ko viņi gaida.

Serviss

Speciāli apmācīti tehniskie darbinieki spēs atrisināt jebkuru problēmu un atbildēt uz jebkuru jautājumu, kas saistīts ar trenažieriem vai to ražošanu.

Tirdzniecības nozares

Life Fitness apvieno daudzveidīgu produktu klāstu, kā arī sniedz ekspertu konsultācijas, lai palīdzētu ikvienam klientam rast vispiemērotāko risinājumu.

Augie’s Quest Lifecycle

Mūsu zīmoli

Hammer Strength

Hammer Strength piedāvā augstākās klases spēka treniņu aprīkojumu sporta elites pārstāvjiem un tiem, kuri par tādiem vēlas kļūt.

Cybex

īpaša uzmanība un iedziļināšanās sporta zinātnes sīkākajās detaļās ir radíjusi vienu no pasaules uzticamākajiem un efektīvākajiem fitnesa apríīojuma zīmoliem.

ICG

ICG specializējas iekštelpu velotrenažieru dizaina izstrādē, ražošanā un attīstīšanā. Tas ir augstākās klases iekštelpu velotreniņu aprīkojums.

SCIFIT

SCIFIT produkcija ir lieliski piemērota iesācējiem vai cilvēkiem, kas atkopjas pēc traumām.

INMOVEMENT

INMOVEMENT

InMovement mērķis ir izskaust mazkustīgumu darba vietā un mainīt biroju kultūru, veicinot fiziskas aktivitātes un radot priekpilnu, veselīgu vidi.

BILLIARDS

Vairāk nekā 170 gadus Brunswick Billiards piedāvā izcilas kvalitātes produktus, kas paredzēta aktīvai atpūtai.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?