Lifecycle velotrenažieri

Lifecycle sērijas vēsture sākās pirms 45 gadiem, kad tika radīts pirmais elektroniskais velotrenažieris. Kopš tā laika Lifecycle velotrenažieri tiek nemitīgi pilnveidoti. Profesionālie velotrenažieri nodrošina īsta velosipēda lietošanas simulāciju un biomehāniski pareizu kāju novietojumu, pateicoties tam teniņš būs īpaši ērts un drošs.

ELEVATION SĒRIJAS LIFECYCLE VELOTRENAŽIERIS

Izcilas kvalitātes stacionārais velotrenažieris ir ērts un ir aprīkojams ar trīs dažādām konsolēm lietotāja motivēšanai sasniegt savus fitnesa mērķus. Pieslēgtas vienotā tīklā, konsoles darbojas kā ērts datu pārvaldības rīks un sniedz detalizētu informāciju gan par trenažiera nolietojumu, gan lietotāja paradumiem.

INTEGRITY SĒRIJAS LIFECYCLE VELOTRENAŽIERIS AUGIES QUEST

Lifecycle velotrenažieris Augie's Quest ir veltījums Life Fitness līdzdibinātājam un Lifecycle radītājam Augie Nieto.

INTEGRITY SĒRIJAS LIFECYCLE VELOTRENAŽIERIS

Pašģenerējošie Integrity sērijas trenažieri nepievils pat noslogotākajās darba dienās sporta zālē. Pieejams ar bezvadu interneta savienojumu, kas nodrošina iekārtu vienotu pārvaldības sistēmu, kas sniedz precīzus datus par profilaktiskajām apkopēm, izmantojot LFconnect.com biznesa portālu

ACTIVATE SĒRIJAS LIFECYCLE VELOTRENAŽIERIS

Pārdomāts dizains ar vienkāršu un funkcionālu konsoli, piemērots gan iesācējiem, gan tiem, kas trenējas regulāri. Pašģenerējošais velotrenažieris ir ar elegantu dizainu, tas ir izturīgs un piemērots jebkuram sporta centram. Turklāt tas nodrošina piekļuvi vērtīgiem lietojuma datiem portālā LFconnect.com.

LIFE FITNESS velotrenažieri

NODROŠINA ICG

Life Fitness piedāvā – pasaulē vadošie iekstelpu velotrenažieru modeļi no ICG®: IC4, IC5, IC6 un vairrākkārtēju apbalvojumu saņēmējs IC7. Šie modeļi apvieno unikālu dizainu un izcili attīstītas tehnoloģiskās iespējas. ICG® sniedz vēl nepieredzētu iekštelpu velotreniņu pieredzi, pateicoties Coach By Color® treniņa intensitātes gidam, WattRate® spēka mērītājam un savienojamībai ar mūsdienu viedierīcēm, kas daudziem ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu arī treniņos.

Life Fitness Gym Integrity Featuring Lifecycle GX

LIFECYCLE VELOTRENAŽIERIS GX

Lifecycle GX velotrenažiris mainīs jūsu priekšstatu par velo grupu treniņiem. Mūsdienīgais izskats, ergonomiskais rokturu un sēdekļa dizains un praktiski neierobežotās regulēšanas iespējas padarīs treniņu ērtu jebkuram lietotājam. 

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?