Nelielu grupu treniņi

Ja lietotāji jūtas motivēti, viņi atgriežas. Treniņi nelielās grupās ir motivējoši, pateicoties biedriskuma garam, savstarpējai atbildībai un aizrautīgumam. Tas ir lielisks veids, kā iedvesmot un ieinteresēt sportotājus jebkurā fitnesa centrā. 

Life Fitness Synrgy360 Exercisers
Life Fitness Synrgy360 Exercisers

SYNRGY360 SISTĒMA

Izmantojot revolucionāro treniņu sistēmu nelielām grupām, visi sportotāji gūs neaizmirstamu treniņu pieredzi. Dažādas konfigurācijas un papildaprīkojums nodrošina praktiski neierobežotas treniņu iespējas.

Life Fitness Outdoor Synrgy 360 Bluesky Group Training

SYNRGY BLUESKY TRENIŅU SISTĒMA

Alternatīva grupu treniņiem telpās, kura nodrošina iespēju trenēties ārā. Daudzveidīgās treniņu stacijas ir piemērotas ikvienam sportotājam, un SYNRGY BlueSky aprīkojuma blokus var izmantot kā grupu treniņu zonas vai mazākas stacijas skriešanas trasē vai parkā.

Hammer Strength HD Elite Gym Productonly

HD ELITE STATĪVI

Intensīvai lietošanai paredzēti un izturīgi, kā jau tiek sagaidīts no Hammer Strength sērijas. Fiziskās sagatavotības līmeņa uzlabošanas treniņi, izmantojot HD Elite statīvus, ir paredzēti tiem, kas vēlas pakāpeniski palielināt nelielu grupu treniņu intensitāti.

Hammer Strength HD Athletic Accessories Half Rack Combo

HD ATHLETIC STATĪVI UN STATŅI

Moduļu tipa uzbūve ļauj sporta centram izveidot unikālu un aizraujošu treniņu zonu nelielām grupām.

Life Fitness Selectorized Circuit

CIRCUIT SĒRIJA

Pateicoties tam, ka Circuit sērijas aprīkojumu uzstādīšanas laikā nav nepieciešams regulēt, un intuitīvajai spiedpogu vadībai, šis aprīkojums ir lieliski piemērots iesācējiem spēka treniņu jomā, kā arī apļveida treniņiem. 

Circuit sērijas aprīkojums ir izcili noderīgs aktīvās novecošanas kopas pārstāvjiem, jauniem sportotājiem vai lietotājiem, kas vēlas ērtu un efektīvu spēka treniņu.

Life Fitness GX Series With Synrgy r4

GX

GX sērijā ir pieejamas divas efektīvas grupveida kardiotreniņu iespējas.

Lifecycle GX ir augstākās kvalitātes grupas nodarbību velotrenažieris, kura izturīgā biomehānika un nelielu pielāgojumu iespēja var pielāgoties gandrīz katram lietotājam.

Trenažieris Row GX ļauj regulēt pretestību visa ķermeņa treniņiem, izmantojot tehnoloģiju Fluid Technology Resistance, tāpēc ir izcili piemērots grupveida treniņiem, un to var izmantot arī kā SYNRGY360 vai HD Elite sistēmas papildelementu

LIFE FITNESS VELOTRENAŽIERI

NODROŠINA ICG

Life Fitness piedāvā – pasaulē vadošie iekstelpu velotrenažieru modeļi no ICG®: IC4, IC5, IC6 un vairrākkārtēju apbalvojumu saņēmējs IC7. Šie modeļi apvieno unikālu dizainu un izcili attīstītas tehnoloģiskās iespējas. ICG® sniedz vēl nepieredzētu iekštelpu velotreniņu pieredzi, pateicoties Coach By Color® treniņa intensitātes gidam, WattRate® spēka mērītājam un savienojamībai ar mūsdienu viedierīcēm, kas daudziem ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu arī treniņos.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?